דף הבית הסיפור של בלדינקודות מכירהקטלוג מוצריםמתכוניםלקוחותדרושים צור קשר
בקר
כבש
עוף
הסיפור של בלדי

סיפורו של השם בלדי מתחיל עוד בימי נערותו של סב המשפחה בירושלים.
אז, יצא לקנות סחורות עבור אביו וחזר רק בשעות הלילה המאוחרות, כאשר נשאל לאן נעלם?
הסביר כי הלך ל"בלד" (עיר בערבית).

הסיסמא "הקצב שלי" שאובה מסיפור ילדות שהתרחש בחנות המשפחה בשוק הכרמל.
מסופר על לקוחה ותיקה, אשר לא הסכימה לקבל שירות מאף אחד מלבד אם המשפחה, נחמה דהבני. אפילו לא מאב המשפחה, שנחשב לקצב בכיר. כל פעם המתינה בסבלנות עד שהאם תתפנה אליה. אז הבינו כולם את משמעות הקשר המיוחד שנרקם בין לקוח לקצב האישי שלו.

חברת בלדי נוסדה בשנת 1916 כעסק משפחתי למכירת בשר, מאז ולאורך השנים התרחבה החברה לתחומי פעילות משיקים, כגון יבוא בשר גולמי, ייצור ועיבוד מוצרי בשר ותחומים נוספים.
החברה נמצאת בבעלות פרטית של איש העסקים מר ארז דהבני. קצב הצמיחה בשלוש השנים האחרונות הואץ בצורה ניכרת ובלדי נחשבת לחברה הצומחת ביותר בתחומה בישראל.
חברת בלדי פועלת רק בישראל וכל מכירותיה הינן לשוק המקומי בלבד.
לחברה שני מוקדי ניהול מרכזיים. הראשון, מפעל לייצור בשר ומוצריו ששוכן בעמק יזרעאל ונחשב למודרני ביותר מסוגו. המפעל מספק כיום את כל צורכי השיווק והמכירה של החברה, החל מעיבוד ויישון בשר וחלקיו השונים ועד לייצור מוצרי בשר מעובדים ומוגמרים לשוק הקמעונאי.
המרכז השני, נמצא באזור התעשייה באר טוביה, ובו ממוקמים משרדי ההנהלה ומרכז הפעילות הלוגיסטית.
בלדי קשורה בעסקאות משותפות עם משחטות עגלי בקר בעולם, בארגנטינה, אורוגוואי, ברזיל, פולין וצרפת.
בלדי קונה את עגלי הבקר בארץ גידולם ומייבאת אותם לאחר שחיטה בארץ הגידול ובצורת גלם קפוא.
בלדי קשורה באופן בלעדי עם ארגון מגדלי הכבשים האוסטרלי, ומייבאת בבלעדיות בשר כבשים שמגיע לארץ קפוא. בנוסף לתחום היבוא של בקר וכבשים, עוסקת בלדי בכמה תחומים נוספים. בלדי עוסקת ביבוא ושיווק של דגים קפואים. בלדי מייבאת דגים מכל רחבי העולם, ממדינות כמו נורבגיה, צרפת, סין ועוד. שיווק הדגים בארץ נעשה תחת המותג "נייזר" שאת פעילותו רכשה החברה לפני מספר שנים. נייזר נחשב בישראל למותג דגים איכותי וותיק בשוק.
בלדי עוסקת גם בתחום העופות והיא נחשבת לקניין השני בגודלו בישראל של עופות טריים ממשחטות מקומיות.
הפעילות הקמעונאית של החברה היא ייחודית. מעבר ליצור ומכירה של מוצרי בשר ועוף בשוק המקומי,
עוסקת בלדי בהפעלה ישירה ומלאה של קצביות בתוך רשתות השיווק. בלדי הינה החברה הגדולה בישראל שעוסקת בהפעלת קצביות כחנות בתוך חנות.
החברה מפעילה כיום כ50 קצביות ברחבי הארץ.
לבלדי שדרת ניהול איכותית ביותר, כאשר בכל תפקידי הניהול המרכזיים מכהנים אנשים עם רקע וניסיון עשיר בתחומם. כל אלה ביחד, הופכים את החברה לאחת החברות המעניינות והצומחות בשוק המזון הישראלי.

 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט